Sconto Obývací stěna NEW VISION 15 bílá

Akční a ve slevě produkt Sconto Obývací stěna NEW VISION 15 bílá lze získat bez problémů na webu ve známé kategorii obývací stěny! Nyní... více informací »
Sconto Obývací stěna NEW VISION 15 bílá
Značka: Sconto
6 499 Kč9 199 Kč Sleva -29%
Do obchodu »
Akční a ve slevě produkt Sconto Obývací stěna NEW VISION 15 bílá lze získat bez problémů na webu ve známé kategorii obývací stěny! Nyní...

Akční a ve slevě produkt Sconto Obývací stěna NEW VISION 15 bílá lze získat bez problémů na webu ve známé kategorii obývací stěny! Nyní můžete koupit akční výrobky z této populární sekce za výprodejovou cenu.
Obývací stěna NEW VISION 15 je ideálním řešením do každého obývacího pokoje, kde preferujete jednoduchost, eleganci a funkčnost. Úložný prostor se skládá z jedné skříňky, která je orientovaná na výšku, kde za klasickými dvířky najdete uvnitř 4 vložené police. Skříně orientované naopak na šířku disponují výklopnými dvířky. Větší skříňka je uvnitř rozdělena na 3 oddělené bloky pro přehlednější a organizovanější způsob ukládání věcí. Horizontální části obývací stěny jsou určeny pro zavěšení na zeď. Bílá barva celé obývací stěny kontrastuje s decentními úchytkami v černé barvě. Kvalitní materiál je nenáročný na údržbu. Snadná a rychlá montáž.

Zajímavý produkt Sconto Obývací stěna NEW VISION 15 bílá od přední značky Sconto je k získání právě teď za parádní cenu. Výhodně za super cenu 6 499 Kč.