Sconto Obývací stěna ZINGARO bílá/šedá

Moderní, elegantní obývací sestava ZINGARO poskytne dokonalé zázemí multimediálním zařízením, knihám, dokumentům, ale i dekoracím a květinám.... více informací »
Sconto Obývací stěna ZINGARO bílá/šedá
Značka: Sconto
16 499 Kč21 849 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Moderní, elegantní obývací sestava ZINGARO poskytne dokonalé zázemí multimediálním zařízením, knihám, dokumentům, ale i dekoracím a květinám....

Moderní, elegantní obývací sestava ZINGARO poskytne dokonalé zázemí multimediálním zařízením, knihám, dokumentům, ale i dekoracím a květinám. Jednoduché provedení a barevně nekonfliktní kombinace se bude vyjímat v moderním interiéru a dává vám možnost doplnit ji o výraznější barevné doplňky. Vitríny vám nabídnou prostor pro vystavení svátečního nádobí, sklenic nebo knih, prostor za dvířky poskytne kryté místo pro vše, co potřebujete mít po ruce, ale nechcete vystavovat na očích. Na nástěnné poličce se budou vyjímat vaše dekorace, či květiny, které celou místnost příjemně oživí a zútulní. TV komoda zajistí dokonalý výhled na televizi a decentně uschová nevzhledné kabely. Obývací stěna ZINGARO je zdařilým spojením funkčnosti a moderního vzhledu a z vašeho obývacího koutku vytvoří příjemné místo.
Levný kousek Sconto Obývací stěna ZINGARO jde sehnat přímo tady na webu v populární rubrice obývací stěny. Vyberte si ještě podobné kousky z této populární kategorie ve výhodné akci!

Zlevněný kousek Sconto Obývací stěna ZINGARO bílá/šedá pocházející od značky Sconto snadno můžete najít právě dnes za výprodejovou cenu. Právě teď jen za 16 499 Kč.