Sconto Odkládací stolek BASIL černá,mramor

Netradiční design odkládacího stolku BASIL jako by připomínal časy dávno minulé. Krásná mramorová deska vsazená do černé kovové konstrukce... více informací »
Sconto Odkládací stolek BASIL černá
Značka: Sconto
3 799 Kč4 799 Kč Sleva -20%
Do obchodu »
Netradiční design odkládacího stolku BASIL jako by připomínal časy dávno minulé. Krásná mramorová deska vsazená do černé kovové konstrukce...

Netradiční design odkládacího stolku BASIL jako by připomínal časy dávno minulé. Krásná mramorová deska vsazená do černé kovové konstrukce nabízí nepřeberné možnosti využití. Svoje uplatnění najde snad v každé místnosti. Poslouží jako atraktivní podstavec pod květinu, nebo jako doplněk do ložnice či obývacího pokoje. Spodní část podstavce je doplněna o protiskluzové podložky sloužící k ochraně podlahových krytin. Kvalitní a oblíbený produkt lze pořídit bez problémů tady na našich stránkách umístěný v rubrice přístavné a odkládací stolky. Získejte ještě ostatní produkty ve zmiňované rubrice v akci.

Tento velmi oblíbený produkt Sconto Odkládací stolek BASIL černá,mramor od top výrobce Sconto jednoduše seženete právě teď v naší nabídce za outletovou cenu. Nyní pořídíte jen za 3 799 Kč.