Sconto Pohovka DUBLIN světle hnědá

Poohlížíte-li se po jednoduché pohovce, která k vám domů přenese trochu té skandinávské útulnosti a elegance, je pro vás pohovka DUBLIN ta pravá.... více informací »
Sconto Pohovka DUBLIN světle hnědá
Značka: Sconto
12 499 Kč17 499 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Poohlížíte-li se po jednoduché pohovce, která k vám domů přenese trochu té skandinávské útulnosti a elegance, je pro vás pohovka DUBLIN ta pravá....

Poohlížíte-li se po jednoduché pohovce, která k vám domů přenese trochu té skandinávské útulnosti a elegance, je pro vás pohovka DUBLIN ta pravá. Reprezentativní vzhled ji předurčuje pro využití v mnoha interiérech. Pohovka má silný dřevěný rám z masivního buku, díky čemuž je pevná, stabilní a odolná. Pěnové jádro, potah příjemný na dotek a dekorační polštářky se postarají o komfortní posezení. Ani návštěva přátel a rodiny, která někdy přeroste v neočekávané provizorní nocování, není problém. Z pohovky během chvilky vytvoříte lůžko pro příležitostné přespání. Díky dřevěným nožkám je prostor pod sedačkou snadno dostupný, a tak udržení pořádku bude hračka. Gauč má celočalouněná záda, což umožňuje umístění do prostoru i u stěny. S pohovkou DUBLIN vytvoříte příjemné reprezentativní, odpočinkové místo.
Velmi oblíbený výrobek Sconto Pohovka DUBLIN světle hnědá je k dispozici lehce na stránkách umístěný v sekci pohovky. Nyní si můžete vybrat ještě další produkty z této oblíbené kategorie za super peníze.

Kvalitní produkt Sconto Pohovka DUBLIN světle hnědá od výrobce se zárukou kvality Sconto najdete v naší internetové nabídce ve slevě. Výhodně teď u nás za 12 499 Kč.