Sconto Pohovka DUETT-SE modrá/bílá

Menší domácnosti se často musí proměnit podle aktuální potřeby a tak se během několika minut stane z obýváku pokoj pro hosty, dětské hřiště... více informací »
Sconto Pohovka DUETT-SE modrá/bílá
Značka: Sconto
17 999 Kč24 599 Kč Sleva -26%
Do obchodu »
Menší domácnosti se často musí proměnit podle aktuální potřeby a tak se během několika minut stane z obýváku pokoj pro hosty, dětské hřiště...

Menší domácnosti se často musí proměnit podle aktuální potřeby a tak se během několika minut stane z obýváku pokoj pro hosty, dětské hřiště nebo ložnice. S pohovkou DUETT-SE získáte skvělého parťáka pro tyto změny. Zvládne pohodlně usadit vás i hosty a přes den bude pohodlnou sedačkou pro chvíle relaxace a odpočinku. Vysoce kvalitní výplň ze studené pěny zajišťuje dokonalé pohodlí při sezení. V případě potřeby můžete vytvořit z pohovky lůžko, které můžete díky využití sklopného čalounění ze studené pěny využívat každodenně. V úložném prostoru pod gaučem uschováte lůžkoviny, které tak budete mít v případě potřeby opět po ruce, i odnímatelné polštáře, které navíc můžete využít i pro spaní. Rozkládací pohovka DUETT-SE si vás získá svým nadčasovým vzhledem a praktickými funkcemi.

Kvalitní a žádaný produkt Sconto Pohovka DUETT-SE modrá/bílá od kvalitní značky Sconto můžete získat na našich stránkách nyní za výhodné peníze. Nyní nakoupíte za 17 999 Kč.