Sconto Pohovka FRIDO 2 antracitová

Stylová pohovka FRIDO 2 upoutá svým vzdušným elegantním designem. Svou velikostí poskytne komfortní sezení pro 2 osoby a bude slušet i menší... více informací »
Sconto Pohovka FRIDO 2 antracitová
Značka: Sconto
14 499 Kč20 499 Kč Sleva -29%
Do obchodu »
Stylová pohovka FRIDO 2 upoutá svým vzdušným elegantním designem. Svou velikostí poskytne komfortní sezení pro 2 osoby a bude slušet i menší...

Stylová pohovka FRIDO 2 upoutá svým vzdušným elegantním designem. Svou velikostí poskytne komfortní sezení pro 2 osoby a bude slušet i menší domácnosti. Široké područky spolu s bederními a dekoračními polštářky vám zajistí maximální požitek z relaxace. Polštářky poskytnou měkkou oporu těla a zároveň budou stylovým doplňkem. Kovové nožky působí nejen elegantně, ale oceníte je i z praktického hlediska. Celočalouněné provedení vám dopřeje luxus vybrat si, kam pohovku umístíte. Ať už pohovku FRIDO 2 postavíte ke stěně nebo do středu místnosti bude připravena dopřát vám potřebný komfort při čtení knihy, při sledování napínavého filmu i romantického posezení u krbu. Můžete ji doplnit o 3-místnou nebo rohovou variantu a vytvořit tak příjemné posezení pro více osob.

Levný produkt Sconto Pohovka FRIDO 2 antracitová od dodavatele se skvělou pověstí Sconto lze sehnat zde opravdu levně. Produkt koupíte teď u nás za 14 499 Kč.