Sconto Pohovka KEN modrá

Zařizujete garsonku, dětský či studentský pokoj, nebo místnost pro návštěvy? Pak je pro vás pohovka KEN tím pravým řešením. Přes den bude... více informací »
Sconto Pohovka KEN modrá
Značka: Sconto
21 999 Kč29 499 Kč Sleva -25%
Do obchodu »
Zařizujete garsonku, dětský či studentský pokoj, nebo místnost pro návštěvy? Pak je pro vás pohovka KEN tím pravým řešením. Přes den bude...

Zařizujete garsonku, dětský či studentský pokoj, nebo místnost pro návštěvy? Pak je pro vás pohovka KEN tím pravým řešením. Přes den bude **pohodlnou sedačkou pro chvíle relaxace a odpočinku**, večer se promění v **komfortní lůžko**. **Vysoce kvalitní pružinové jádro** sedáku a opěradla zajišťuje příjemné pohodlí při sezení i ležení. **Dekorativní polštářky s digitálním floristickým vzorem** vytvoří příjemnou atmosféru nejen pro milovníky růží a romantiky. V **úložném prostoru pod sedákem** uschováte lůžkoviny, které tak budete mít v případě potřeby opět po ruce, i odnímatelné polštáře, které navíc můžete využít i pro spaní. Nožky v barvě chromu jistě oceníte i z praktické stránky. Prostor pod pohovkou zůstává snadno dostupný. **Celočalouněné provedení** vám dává možnost zvolit si umístění pohovky. Ať už pohovku KEN umístíte do prostoru nebo ke stěně, stane se ozdobou vaší domácnosti. Vysoce kvalitní kus máte možnost nakoupit právě na našem webu v oblíbené rubrice pohovky. Nyní můžete najít akční produkty ze zmíněné sekce v bezva akci.

Oblíbený a akční produkt Sconto Pohovka KEN modrá s pečetí kvality od značky Sconto snadno můžete získat v naší online nabídce téměř zdarma. V akci za cenu 21 999 Kč.