Sconto Pohovka LINUS růžová

Tento skvělý produkt Sconto Pohovka LINUS růžová jde sehnat také tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice pohovky. Nyní můžete najít... více informací »
Sconto Pohovka LINUS růžová
Značka: Sconto
14 999 Kč18 999 Kč Sleva -21%
Do obchodu »
Tento skvělý produkt Sconto Pohovka LINUS růžová jde sehnat také tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice pohovky. Nyní můžete najít...

Tento skvělý produkt Sconto Pohovka LINUS růžová jde sehnat také tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice pohovky. Nyní můžete najít ještě další produkty z naší kategorie na pár kliknutí.
Nadčasová funkční pohovka LINUS působí díky atraktivnímu prošívání sedáku velmi elegantním dojmem. Její reprezentativní vzhled ji předurčuje pro využití v mnoha interiérech. Pěnové jádro, potah příjemný na dotek a polštáře se postarají o komfortní posezení vám i návštěvě. Pohovka nabízí i možnost přenastavení na lůžko pro příležitostné přespání, takže ani neočekávané provizorní přenocování není žádný problém. Pochromované nožky podtrhují elegantní vzhled gauče a zajistí jeho stabilitu. Celočalouněné provedení vám poskytne luxus, zvolit si sami kam pohovku postavíte, jestli ke stěně nebo do otevřeného prostoru. Pohovka LINUS bude skvělým společníkem při odpolední siestě nebo večerní relaxaci.

Tento unikátní kousek Sconto Pohovka LINUS růžová od našeho známého výrobce Sconto jde získat teď za akční cenu! Momentálně v akci za 14 999 Kč.