Sconto Pohovka LUCA-SE 140 béžová

Pohovka LUCA-SE 140 k vám vnese kouzlo domácí pohody. Svou velikostí poskytne komfortní sezení vám i návštěvě. Právě v malých domácnostech nebo... více informací »
Sconto Pohovka LUCA-SE 140 béžová
Značka: Sconto
15 999 Kč28 999 Kč Sleva -44%
Do obchodu »
Pohovka LUCA-SE 140 k vám vnese kouzlo domácí pohody. Svou velikostí poskytne komfortní sezení vám i návštěvě. Právě v malých domácnostech nebo...

Pohovka LUCA-SE 140 k vám vnese kouzlo domácí pohody. Svou velikostí poskytne komfortní sezení vám i návštěvě. Právě v malých domácnostech nebo studentských bytech bude svým atraktivním vzhledem nejen ozdobou, ale také praktickým, funkčním společníkem. Zádové a dekorační polštářky poskytnou měkkou oporu těla a zároveň jsou decentním stylovým doplňkem. Polohovatelné opěrky se postarají o dodatečné pohodlí. Ani návštěva přátel, která někdy přeroste v neočekávané provizorní nocování, není problém. Sedačka se během chvilky promění v lůžko pro příležitostné přespání. Pohovka není určena k umístění do prostoru. Umístěním blízko stěny vytvoříte příjemný kout a pohovka LUCA-SE 140 se tak stane skvělým společníkem při odpolední siestě nebo večerní relaxaci.
Tento velmi oblíbený produkt Sconto Pohovka LUCA-SE 140 získáte právě teď na webu v oblíbené rubrice pohovky. Nyní pořídíte ještě další produkty z této známé sekce za super ceny!

Designový kus Sconto Pohovka LUCA-SE 140 béžová od dodavatele se skvělou pověstí Sconto jde nakoupit tady a teď extra výhodně. Stojí teď u nás 15 999 Kč.