Sconto Pohovka LUCA-SE 140 černá

Pohovka LUCA-SE 140 k vám vnese kouzlo domácí pohody. Svou velikostí poskytne komfortní sezení vám i návštěvě. Právě v malých domácnostech nebo... více informací »
Sconto Pohovka LUCA-SE 140 černá
Značka: Sconto
15 999 Kč28 999 Kč Sleva -44%
Do obchodu »
Pohovka LUCA-SE 140 k vám vnese kouzlo domácí pohody. Svou velikostí poskytne komfortní sezení vám i návštěvě. Právě v malých domácnostech nebo...

Pohovka LUCA-SE 140 k vám vnese kouzlo domácí pohody. Svou velikostí poskytne komfortní sezení vám i návštěvě. Právě v malých domácnostech nebo studentských bytech bude svým atraktivním vzhledem nejen ozdobou, ale také praktickým, funkčním společníkem. Zádové a dekorační polštářky poskytnou měkkou oporu těla a zároveň jsou decentním stylovým doplňkem. Polohovatelné opěrky se postarají o dodatečné pohodlí. Ani návštěva přátel, která někdy přeroste v neočekávané provizorní nocování, není problém. Sedačka se během chvilky promění v lůžko pro příležitostné přespání. Pohovka není určena k umístění do prostoru. Umístěním blízko stěny vytvoříte příjemný kout a pohovka LUCA-SE 140 se tak stane skvělým společníkem při odpolední siestě nebo večerní relaxaci.
Tento kvalitní a levný kus Sconto Pohovka LUCA-SE 140 lze koupit bezprostředně tu na našem webu umístěný v kategorii pohovky. Mrkněte na akční produkty ve zmiňované rubrice za skvělou cenu.

Výjimečný a žádaný kousek Sconto Pohovka LUCA-SE 140 černá od společnosti s výborným jménem Sconto pohodlně dostanete online za akční cenu. Stojí teď u nás 15 999 Kč.