Sconto Pohovka LUCA-SE 140 černo-šedá

Často hledaný kus Sconto Pohovka LUCA-SE 140 máte možnost najít pohodlně tu na našich stránkách zařazený v kategorii pohovky. Vyberte si další... více informací »
Sconto Pohovka LUCA-SE 140 černo-šedá
Značka: Sconto
15 999 Kč28 999 Kč Sleva -44%
Do obchodu »
Často hledaný kus Sconto Pohovka LUCA-SE 140 máte možnost najít pohodlně tu na našich stránkách zařazený v kategorii pohovky. Vyberte si další...

Často hledaný kus Sconto Pohovka LUCA-SE 140 máte možnost najít pohodlně tu na našich stránkách zařazený v kategorii pohovky. Vyberte si další produkty z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu.
Pohovka LUCA-SE 140 k vám vnese kouzlo domácí pohody. Svou velikostí poskytne komfortní sezení vám i návštěvě. Právě v malých domácnostech nebo studentských bytech bude svým atraktivním vzhledem nejen ozdobou, ale také praktickým, funkčním společníkem. Zádové a dekorační polštářky poskytnou měkkou oporu těla a zároveň jsou decentním stylovým doplňkem. Polohovatelné opěrky se postarají o dodatečné pohodlí. Ani návštěva přátel, která někdy přeroste v neočekávané provizorní nocování, není problém. Sedačka se během chvilky promění v lůžko pro příležitostné přespání. Pohovka není určena k umístění do prostoru. Umístěním blízko stěny vytvoříte příjemný kout a pohovka LUCA-SE 140 se tak stane skvělým společníkem při odpolední siestě nebo večerní relaxaci.

Hodně povedený výrobek Sconto Pohovka LUCA-SE 140 černo-šedá od dodavatele zboží Sconto snadno seženete zrovna skutečně levně! Produkt koupíte teď u nás za 15 999 Kč.