Sconto Pohovka LUCA-SE 160 antracitová

Pohovka LUCA-SE 160 elegantní řešení sezení nejen do menších domácností. Svou velikostí poskytne komfortní sezení vám i návštěvě. Právě v... více informací »
Sconto Pohovka LUCA-SE 160 antracitová
Značka: Sconto
17 999 Kč32 999 Kč Sleva -45%
Do obchodu »
Pohovka LUCA-SE 160 elegantní řešení sezení nejen do menších domácností. Svou velikostí poskytne komfortní sezení vám i návštěvě. Právě v...

Pohovka LUCA-SE 160 elegantní řešení sezení nejen do menších domácností. Svou velikostí poskytne komfortní sezení vám i návštěvě. Právě v malých domácnostech nebo studentských bytech bude svým atraktivním vzhledem nejen ozdobou, ale také praktickým, funkčním společníkem. Zádové a dekorační polštářky poskytnou měkkou oporu těla a zároveň jsou decentním stylovým doplňkem. Polohovatelné opěrky se postarají o dodatečné pohodlí. Ani návštěva přátel, která někdy přeroste v neočekávané provizorní nocování, není problém. Sedačka se během chvilky promění v lůžko pro příležitostné přespání. Pohovka není určena k umístění do prostoru. Umístěním blízko stěny vytvoříte příjemný kout a pohovka LUCA-SE 160 se tak stane skvělým společníkem při odpolední siestě nebo večerní relaxaci. Levný výrobek Sconto Pohovka LUCA-SE 160 antracitová seženete v pohodě na našem webu v rubrice pohovky! Nyní si můžete pořídit ostatní kousky ve zmíněné kategorii ve slevě!

Povedený produkt Sconto Pohovka LUCA-SE 160 antracitová od odblíbeného výrobce Sconto pohodlně nakoupíte na našich stránkách teď právě za super peníze! Právě lze objednat jen za 17 999 Kč.