Sconto Pohovka MANCHESTER 2 béžová

S pohovkou MANCHESTER 2 zavedete k vám domů eleganci a neopakovatelný charakter anglického nábytku s kapkou modernosti. **Nízké opěradlo s klasickým... více informací »
Sconto Pohovka MANCHESTER 2 béžová
Značka: Sconto
21 999 Kč28 199 Kč Sleva -21%
Do obchodu »
S pohovkou MANCHESTER 2 zavedete k vám domů eleganci a neopakovatelný charakter anglického nábytku s kapkou modernosti. **Nízké opěradlo s klasickým...

S pohovkou MANCHESTER 2 zavedete k vám domů eleganci a neopakovatelný charakter anglického nábytku s kapkou modernosti. **Nízké opěradlo s klasickým všívaným knoflíkem** a měkké, silně polstrované sedáky poskytují komfortní sezení a přímo vás svádí k relaxaci. Díky **potahu sametového vzhledu** obohaceného o lehkost vysokých nožek se budete cítit v křesle přímo královsky. **Celočalouněné provedení** vám dovolí umístit sedačku do prostoru i ke stěně, jak vám bude vyhovovat. Gauč je připraven kdykoli uvítat hosty nebo poskytnout vám prostor k odpočinku. Pohovka MANCHESTER 2 spolu s křeslem vytvoří ve vašem obýváku reprezentativní místo v jednotném designu, které vdechne vašemu domovu atmosféru.
Hodně povedený produkt Sconto Pohovka MANCHESTER 2 béžová je k dispozici rovněž tady na webu v populární sekci pohovky! Připravili jsme ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii z pohodlí domova.

Velmi oblíbený produkt Sconto Pohovka MANCHESTER 2 béžová od značky Sconto pohodlně nakoupíte právě teď trvale výhodně! Nyní pořídíte jen za 21 999 Kč.