Sconto Pohovka MIKAEL lanýžová

Pohovka MIKAEL vnese do vašeho domova prvky skandinávského stylu a pověstnou útulnost. Pohodlně usadí vás i návštěvu. Pěnové jádro a výrazné... více informací »
Sconto Pohovka MIKAEL lanýžová
Značka: Sconto
5 999 Kč
Do obchodu »
Pohovka MIKAEL vnese do vašeho domova prvky skandinávského stylu a pověstnou útulnost. Pohodlně usadí vás i návštěvu. Pěnové jádro a výrazné...

Pohovka MIKAEL vnese do vašeho domova prvky skandinávského stylu a pověstnou útulnost. Pohodlně usadí vás i návštěvu. Pěnové jádro a výrazné prošívání sedáku a potah příjemný na dotek poskytnou zázemí pro relaxaci. Dřevěné nožky z masivního kaučukovníku zajistí pohovce stabilitu a usnadní udržení pořádku pod pohovkou. Navíc díky nim vypadá pohovka vzdušně a elegantně. V kombinaci s křeslem MIKAEL získáte prostor na sezení pro více osob, který můžete kdykoli rozčlenit podle potřeby. Tento oblíbený kus Sconto Pohovka MIKAEL lanýžová můžete dostat bezprostředně tady u nás v rubrice pohovky. Nyní si můžete vybrat ještě ostatní výrobky ze zmíněné sekce za super cenu.

Tento kvalitní a levný kousek Sconto Pohovka MIKAEL lanýžová od top značky Sconto snadno získáte zde za nejnižší cenu! Aktuálně stojí u nás 5 999 Kč.