Sconto Pohovka PARMA 2 hnědá

Kožená pohovka PARMA 2 reprezentuje klasické sezení v kůži s dřevěnými prvky. Excelentní sezení zajišťuje dřevěný rám z masivního dřeva,... více informací »
Sconto Pohovka PARMA 2 hnědá
Značka: Sconto
21 999 Kč28 899 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Kožená pohovka PARMA 2 reprezentuje klasické sezení v kůži s dřevěnými prvky. Excelentní sezení zajišťuje dřevěný rám z masivního dřeva,...

Kožená pohovka PARMA 2 reprezentuje klasické sezení v kůži s dřevěnými prvky. Excelentní sezení zajišťuje dřevěný rám z masivního dřeva, pružinové jádro a kvalitní polyuretanová výplň. Bohaté polstrování sedáků, opěradel i područek spolu s výrazným prvkem dřeva působí mohutně a rustikálně. Vyjímat se bude jako solitér, ale také v kombinaci s křeslem nebo větší pohovkou. Spolu s nimi vytvoří pohovka PARMA 2 luxusní oázu pohodlí a klidu v jednotném designu. Tento exkluzivní kus Sconto Pohovka PARMA 2 můžete pořídit snadno na našem webu v oblíbené kategorii pohovky. Vyberte si kvalitní produkty z naší rubriky za rozumné peníze.

Nejprodávanější produkt Sconto Pohovka PARMA 2 hnědá od známé značky Sconto pohodlně nakoupíte zde teď právě levně. Nyní získáte od 21 999 Kč.