Sconto Pohovka PARMA 3 hnědá, s funkcí

Kožená pohovka PARMA reprezentuje klasické sezení v kůži s dřevěnými prvky. Excelentní sezení zajišťuje dřevěný rám z masivního dřeva,... více informací »
Sconto Pohovka PARMA 3 hnědá
Značka: Sconto
33 999 Kč44 999 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Kožená pohovka PARMA reprezentuje klasické sezení v kůži s dřevěnými prvky. Excelentní sezení zajišťuje dřevěný rám z masivního dřeva,...

Kožená pohovka PARMA reprezentuje klasické sezení v kůži s dřevěnými prvky. Excelentní sezení zajišťuje dřevěný rám z masivního dřeva, pružinové jádro a kvalitní polyuretanová výplň. Bohaté polstrování sedáků, opěradel i područek spolu s výrazným prvkem dřeva působí mohutně a rustikálně. I když tomu klasické provedení gauče nenapovídá, můžete jej snadno upravit na lůžko vhodné k přenocování. Pohovka PARMA vytvoří tu správnou atmosféru jak v rodinném kruhu, tak i v komerčním využití. Tento diskontní produkt Sconto Pohovka PARMA 3 hnědá, s funkcí máte možnost najít nyní tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii pohovky. Vyberte si skvělé produkty z této známé kategorie za nejnižší cenu.

Ve slevě produkt Sconto Pohovka PARMA 3 hnědá, s funkcí od společnosti s dlouholetou tradicí Sconto jednoduše můžete najít právě výhodně! Ceny již od 33 999 Kč.