Sconto Pohovka ROY-SE antracitová

Exkluzivní kousek lze pořídit pohodlně tu na našich stránkách umístěný v rubrice pohovky! Nyní najdete zlevněné produkty ze zmíněné kategorie... více informací »
Sconto Pohovka ROY-SE antracitová
Značka: Sconto
7 999 Kč11 299 Kč Sleva -29%
Do obchodu »
Exkluzivní kousek lze pořídit pohodlně tu na našich stránkách umístěný v rubrice pohovky! Nyní najdete zlevněné produkty ze zmíněné kategorie...

Exkluzivní kousek lze pořídit pohodlně tu na našich stránkách umístěný v rubrice pohovky! Nyní najdete zlevněné produkty ze zmíněné kategorie v akci.
Divan ROY-SE je multifunkční společník v malých domácnostech nebo studentských bytech. Přes den pohodlná lenoška nebo malý gauč, v noci komfortní lůžko. Sklopením boční části vytvoříte z gauče provizorní jednolůžko, kde si můžete dopřát odpolední siestu nebo uložit k přenocování návštěvu. Integrovaný úložný prostor poskytne místo pro lůžkoviny i doplňky. Celočalouněné univerzální provedení vám dovolí umístit lenošku dle dispozice interiéru. I udržení pořádku pod sedačkou zvládnete hravě. Díky nožkám je prostor pod ní snadno přístupný. Zádový a dekorační polštář poskytnou měkkou oporu těla a zároveň jsou decentním stylovým doplňkem. S pohovkou ROY-SE snadno vytvoříte příjemné zázemí pro odpolední siestu nebo večerní relaxaci.

Tento kvalitní a levný kus Sconto Pohovka ROY-SE antracitová od značky s dobrým jménem Sconto můžete získat tady a teď za super peníze! Nyní pořídíte jen za 7 999 Kč.