Sconto Policová skříň CANTERO bílá vysoký lesk/beton

Kvalitní a žádaný kus Sconto Policová skříň CANTERO bílá vysoký lesk/beton jde získat právě na našich stránkách v populární rubrice šatní... více informací »
Sconto Policová skříň CANTERO bílá vysoký lesk/beton
Značka: Sconto
8 299 Kč10 899 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Kvalitní a žádaný kus Sconto Policová skříň CANTERO bílá vysoký lesk/beton jde získat právě na našich stránkách v populární rubrice šatní...

Kvalitní a žádaný kus Sconto Policová skříň CANTERO bílá vysoký lesk/beton jde získat právě na našich stránkách v populární rubrice šatní skříně! Podívejte se na ještě další produkty ve zmiňované sekci ve výprodejové akci. Policová skříň CANTERO vám poskytne v obýváku dostatek krytého úložného prostoru. Knihy, dokumenty, případně stolní hry i oblečení budete mít díky policového dělení skříně přehledně uloženy a vždy v případě potřeby po ruce. Decentní podsvícení a kombinace neutrální bílé s nápodobou betonu působí velice elegantně. V kombinaci s dalšími elementy stejnojmenné kolekce vytvoří skříň interiér v jednotném designu. Dodáváno s osvětlením.

Tento kvalitní a levný produkt Sconto Policová skříň CANTERO bílá vysoký lesk/beton od skvělé a známé značky Sconto můžete koupit v naší aktuální nabídce téměř zdarma. Pouze nyní za 8 299 Kč.