Sconto Polohovací židle CAMBRIDGE PREMIUM teakové dřevo

Skládací křeslo CAMBRIDGE ať už bude na balkoně, terase nebo na zahradě všude vám nabídne příjemné venkovní posezení. Díky zakřivenému tvaru... více informací »
Sconto Polohovací židle CAMBRIDGE PREMIUM teakové dřevo
Značka: Sconto
7 199 Kč9 799 Kč Sleva -26%
Do obchodu »
Skládací křeslo CAMBRIDGE ať už bude na balkoně, terase nebo na zahradě všude vám nabídne příjemné venkovní posezení. Díky zakřivenému tvaru...

Skládací křeslo CAMBRIDGE ať už bude na balkoně, terase nebo na zahradě všude vám nabídne příjemné venkovní posezení. Díky zakřivenému tvaru je nejenom vizuálně přitažlivé, ale taky pohodlné. Opěradlo židle lze nastavovat až do šesti různých poloh. Určitě oceníte i možnost praktického složení a snadného uskladnění. Vyrobeno je z velmi kvalitního teakového dřeva, které dokáže úspěšně odolávat nepřízni počasí a stejně tak i dobře dřevokazným škůdcům. Jedná se o velmi pevné, tvrdé a zároveň pružné dřevo, a to taky díky velkému obsahu přírodních olejů. To vše dohromady slibuje při správném zacházení i dlouhou životnost. Kovové spoje jsou vytvořeny z nerezové oceli. Rádi bychom vám doporučili prohlednutí si dalších stejnojmenných výrobků, s nimiž lze tuto skládací židli zkombinovat.
Nejprodávanější kousek Sconto Polohovací židle CAMBRIDGE můžete dostat právě nyní tady u nás v rubrice zahradní židle a křesla! Nyní si můžete vybrat ještě jiné zboží ze zmíněné rubriky za rozumné peníze!

Exkluzivní produkt Sconto Polohovací židle CAMBRIDGE PREMIUM teakové dřevo od značky Sconto máte možnost koupit ještě dnes za výhodné peníze. Na našich stránkách za 7 199 Kč.