Sconto Postel boxspring FLORENCE béžová, 180×200 cm

Inovativní postel FLORENCE typu boxspring na první pohled zaujme polohovatelnou spodní matrací, která se jednoduše přizpůsobí... více informací »
Sconto Postel boxspring FLORENCE béžová
Značka: Sconto
44 999 Kč62 999 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Inovativní postel FLORENCE typu boxspring na první pohled zaujme polohovatelnou spodní matrací, která se jednoduše přizpůsobí...

Inovativní postel FLORENCE typu boxspring na první pohled zaujme polohovatelnou spodní matrací, která se jednoduše přizpůsobí vašim požadavkům. Třívrstvá konstrukce poskytuje vysoký komfort pro zdravý a bezstarostný spánek. Spodní matrace s elektricky polohovatelným jádrem je tvořena taštičkovými pružinami a PUR pěnou. Pomocí ovladače můžete obě lůžka polohovat nezávisle na sobě posuvným pohybem. Polohování se týká oblasti hlavy a nohou, které lze regulovat jak samostatně, tak i současně. Další vrstva obsahuje matraci z vysoce elastické HR pěny. Doporučená nosnost matrace na jedno lůžko je do 130 kg. Přímo na ložné ploše se nachází dva samostatné toppery z kvalitní elastické pěny visco o rozměrech 90×200 cm. Ten skvěle pokryje matraci a jeho 5 cm výška přispěje k větší pohodlnosti. Potah topperu je lehce odnímatelný a pratelný. Čelo postele sahá až k zemi a společně s kovovými nohami přispívají k celkové stabilitě konstrukce. Dostupné jsou dvě různé varianty v lehkých barevných odstínech. Snadná a rychlá montáž.

Tento akční a ve slevě kus Sconto Postel boxspring FLORENCE béžová, 180x200 cm od odblíbeného výrobce Sconto je k získání v naší internetové nabídce ve výprodejové akci. Nyní pořídíte za 44 999 Kč.