Sconto Postel CHASE bílá, 160×200 cm

Ložnicový nábytkový program CHASE je inspirovaný nádechem venkovského stylu, díky kterému snadno vytvoříte útulnou ložnici. Příjemný odstín... více informací »
Sconto Postel CHASE bílá
Značka: Sconto
7 999 Kč11 499 Kč Sleva -30%
Do obchodu »
Ložnicový nábytkový program CHASE je inspirovaný nádechem venkovského stylu, díky kterému snadno vytvoříte útulnou ložnici. Příjemný odstín...

Ložnicový nábytkový program CHASE je inspirovaný nádechem venkovského stylu, díky kterému snadno vytvoříte útulnou ložnici. Příjemný odstín bílé barvy propůjčuje každému kusu nábytku neutrální a lehký vzhled. Postel CHASE s pevným stabilním rámem se 4 nohami a čelem ve standardní výšce 85 cm. Celková konstrukce postele, týká se rozměrů 160×200 a 180×200, je podpořena středovou latí s výškově nastavitelnou nohou uprostřed, snáze se tak přizpůsobí výšce matrace spolu s roštem, které také bezstarostně vyberete v naší nabídce a které tak budou nejlépe odpovídat vašim individuálním potřebám. Sami si zvolíte rozměr lůžka z naší nabídky variant. Vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který je odolný a snadný na údržbu. Jako doplňující úložný prostor k posteli doporučujeme noční stolek CHASE. Snadná a rychlá montáž. Pro tuto postel je vhodný speciální zesílený rošt, který naleznete v naší nabídce roštů.
Tento vynikající produkt máte možnost získat lehce u nás ve známé kategorii manželské postele! Nyní si můžete vybrat ostatní kusy z této populární kategorie za super ceny!

Tento nejprodávanější kus Sconto Postel CHASE bílá, 160x200 cm pocházející od značky Sconto je dostupný v naší internetové nabídce až neuvěřitelně levně! Stojí teď u nás 7 999 Kč.