Sconto Postel DANA béžová, 180×200 cm, s matrací

Postel DANA nabízí nejvyšší úroveň komfortu pro váš pohodlný a ničím nerušený spánek. Bytelná konstrukce zaujme svým moderním vzhledem, jež... více informací »
Sconto Postel DANA béžová
Značka: Sconto
23 999 Kč30 999 Kč Sleva -22%
Do obchodu »
Postel DANA nabízí nejvyšší úroveň komfortu pro váš pohodlný a ničím nerušený spánek. Bytelná konstrukce zaujme svým moderním vzhledem, jež...

Postel DANA nabízí nejvyšší úroveň komfortu pro váš pohodlný a ničím nerušený spánek. Bytelná konstrukce zaujme svým moderním vzhledem, jež je doplněn originálním prošitím čela. Pod zabudovaným roštem, který lze polohovat do různých pozic, se skrývá praktický úložný prostor pro lůžkoviny. Nosnost každé ze stran je 130 kg, proti přetížení je postel chráněna středovým popruhem a kovovým kování s pružinami. Postel je dodávána s vysoce kvalitním setem matrací nebo lze zakoupit také bez matrace. Stabilitu zajišťují lakované nožky z masivního dřeva. Zaujala vás tato postel, ale potřebovali byste ji trochu upravit nebo zvolit jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete za příplatek objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Více informací naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“. Hodně povedený produkt Sconto Postel DANA béžová, 180×200 cm, máte možnost sehnat právě na webu v populární sekci manželské postele. Nyní můžete získat ještě další výrobky z této sekce za příznivou cenu.

Tento kvalitní produkt Sconto Postel DANA béžová, 180x200 cm, s matrací od značky Sconto pohodlně dostanete nyní téměř zdarma. Nyní pořídíte od 23 999 Kč.