Sconto Postel s nočními stolky ADDISON dub wotan/šedá, 180×200 cm, 2 noční stolky

Jednoduchý design a funkčnost vám poskytne postel ADDISON. Přírodní vzhled, který velmi věrohodně napodobuje dekor dubu wotan, a šedá barva v dolní... více informací »
Sconto Postel s nočními stolky ADDISON dub wotan/šedá
Značka: Sconto
9 499 Kč12 999 Kč Sleva -26%
Do obchodu »
Jednoduchý design a funkčnost vám poskytne postel ADDISON. Přírodní vzhled, který velmi věrohodně napodobuje dekor dubu wotan, a šedá barva v dolní...

Jednoduchý design a funkčnost vám poskytne postel ADDISON. Přírodní vzhled, který velmi věrohodně napodobuje dekor dubu wotan, a šedá barva v dolní části čela, dohromady působí příjemným útulným dojmem. Kování po stranách jsou decentním ozdobným prvkem. K celkové stabilitě postele přispívají nožky. Rám postele a čelo jsou vyrobeny z odolného materiálu, který je snadný na údržbu. V naší nabídce hravě vyberete rošt i matraci, aby byla postel kompletní. Doporučujeme vybrat lamelový rošt, který je kompatibilní k této konstrukci. Součástí jsou dva noční stolky, které vám poskytnou praktický úložný a odkládací prostor, který budete mít stále po ruce. Prostor je jednoduše rozdělen na otevřený v dolní části a krytý v podobě zásuvky s kovovým mechanismem a tichým chodem při vysouvání v horní části. Úchytky usnadňují manipulaci při každodenním užívání. Snadná a rychlá montáž. Pro tuto postel je vhodný speciální zesílený rošt, který naleznete v naší nabídce roštů.
Tento nejprodávanější produkt můžete pořídit právě nyní tady u nás v kategorii manželské postele. Najděte si podobné produkty z naší sekce za výprodejovou cenu.

Hodně oblíbený výrobek Sconto Postel s nočními stolky ADDISON dub wotan/šedá, 180x200 cm, 2 noční stolky od značky s dobrým jménem Sconto jednoduše můžete sehnat teď za super cenu. Levně za 9 499 Kč.