Sconto Postel s polohovacím roštem GELA hnědá, 140×200 cm

Postel GELA s **polohovacím roštem** na první pohled zaujme elegantně prošívaným čelem, které jí dodává na luxusu. **Polohu** vysoce funkčního... více informací »
Sconto Postel s polohovacím roštem GELA hnědá
Značka: Sconto
8 999 Kč17 999 Kč Sleva -50%
Do obchodu »
Postel GELA s **polohovacím roštem** na první pohled zaujme elegantně prošívaným čelem, které jí dodává na luxusu. **Polohu** vysoce funkčního...

Postel GELA s **polohovacím roštem** na první pohled zaujme elegantně prošívaným čelem, které jí dodává na luxusu. **Polohu** vysoce funkčního roštu **lze nastavit v oblasti hlavy a nohou**, aby bylo ležení co nejpohodlnější. Skládá se z 28 lamel umístěných ve výkyvných pouzdrech. Proti přetížení je chrání středový popruh. Rošt snadno odklopíte pomocí pístů a otevřete tak **úložný prostor**, do kterého můžete uložit např. přikrývky a polštáře. Postel je dostupná ve třech velikostech, matraci je třeba dokoupit zvlášť.
Zlevněný kus dostanete již dnes tady na webu v sekci manželské postele. Nyní pořídíte akční produkty ve zmiňované sekci za báječnou cenu.

Unikátní a žádaný kus Sconto Postel s polohovacím roštem GELA hnědá, 140x200 cm od našeho výrobce Sconto máte možnost nakoupit zde nyní za báječnou cenu. Aktuálně stojí u nás 8 999 Kč.