Sconto Postel s polohovacím roštem GELA hnědá, 180×200 cm

Postel GELA s **polohovacím roštem** na první pohled zaujme elegantně prošívaným čelem, které jí dodává na luxusu. **Polohu** vysoce funkčního... více informací »
Sconto Postel s polohovacím roštem GELA hnědá
Značka: Sconto
10 499 Kč20 999 Kč Sleva -50%
Do obchodu »
Postel GELA s **polohovacím roštem** na první pohled zaujme elegantně prošívaným čelem, které jí dodává na luxusu. **Polohu** vysoce funkčního...

Postel GELA s **polohovacím roštem** na první pohled zaujme elegantně prošívaným čelem, které jí dodává na luxusu. **Polohu** vysoce funkčního roštu **lze nastavit v oblasti hlavy a nohou**, aby bylo ležení co nejpohodlnější. Skládá se z 28 lamel umístěných ve výkyvných pouzdrech. Proti přetížení je chrání středový popruh. Rošt snadno odklopíte pomocí pístů a otevřete tak **úložný prostor**, do kterého můžete uložit např. přikrývky a polštáře. Postel je dostupná ve třech velikostech, matraci je třeba dokoupit zvlášť. Tento skvělý výrobek Sconto Postel s polohovacím roštem GELA je k sehnání lehce tady a teď na našem webu umístěný v rubrice manželské postele. Nyní můžete najít parádní produkty z naší kategorie za nejlepší ceny!

Kvalitní produkt Sconto Postel s polohovacím roštem GELA hnědá, 180x200 cm od předního výrobce Sconto snadno naleznete na našich stránkách teď právě výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 10 499 Kč.