Sconto Předsíňová skříň FYNN bílá/dub

Předsíňová skříň FYNN porazí hravě chaos a nepořádek, který dokáží napáchat rozházené boty a svršky v předsíni. Jednoduché, čisté linie... více informací »
Sconto Předsíňová skříň FYNN bílá/dub
Značka: Sconto
15 999 Kč21 999 Kč Sleva -27%
Do obchodu »
Předsíňová skříň FYNN porazí hravě chaos a nepořádek, který dokáží napáchat rozházené boty a svršky v předsíni. Jednoduché, čisté linie...

Předsíňová skříň FYNN porazí hravě chaos a nepořádek, který dokáží napáchat rozházené boty a svršky v předsíni. Jednoduché, čisté linie a lakovaná dvířka v kombinaci s korpusem v dekoru dřeva působí jemně a opticky rozjasní i menší předsíň či vstupní prostor. Díky dělenému prostoru, který si podle potřeby můžete výškově upravit, budete mít stále přehled. Dopřejte trochu hýčkání i svým uším a užijte si tiché dovírání dveří, které oceníte obzvlášť, pokud si budou boty vybírat ze skříně vaše ratolesti. Nechybí ani zrcadlo, takže při odchodu můžete omrknout, zda je váš outfit v pořádku. Vaše předsíň či hala bude díky skříni FYNN za každé okolnosti působit organizovaně a čistě.
Hodně prodávaný výrobek lze koupit bez problémů tu na stránkách umístěný v rubrice předsíňové skříně! Nyní si můžete vybrat zcela nové zboží ve zmíněné sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Hodně žádaný kousek Sconto Předsíňová skříň FYNN bílá/dub od známé společnosti Sconto můžete koupit aktuálně ve výprodejové akci! Nyní nakoupíte za 15 999 Kč.