Sconto Přístavný stolek MUJU dub/antracit

Praktický designový odkládací stolek MUJU je skvělým doplňkem k vaší pohovce, nebo posteli, pod kterou se dá snadno zasunout. Díky tomu nezabere... více informací »
Sconto Přístavný stolek MUJU dub/antracit
Značka: Sconto
999 Kč1 399 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Praktický designový odkládací stolek MUJU je skvělým doplňkem k vaší pohovce, nebo posteli, pod kterou se dá snadno zasunout. Díky tomu nezabere...

Praktický designový odkládací stolek MUJU je skvělým doplňkem k vaší pohovce, nebo posteli, pod kterou se dá snadno zasunout. Díky tomu nezabere velkou podlahovou plochu a přitom vám poskytne prostor pro hrnek s kávou, nebo třeba zrovna rozečtenou knížku. Je vyrobený z laminovaného materiálu vyznačující se snadnou údržbou. Odkládací stolek MUJU je ideálním kusem nábytku do menších interiérů i pro první bydlení.
Unikátní a žádaný produkt Sconto Přístavný stolek MUJU dub/antracit máte možnost sehnat rovnou na našem webu v oblíbené sekci přístavné a odkládací stolky! Nyní koupíte vyjímečné zboží z této oblíbené sekce v bezva akci.

Výjimečný a žádaný kus Sconto Přístavný stolek MUJU dub/antracit od společnosti s výborným jménem Sconto snadno můžete získat zde nyní pořád výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 999 Kč.