Sconto Přístavný stolek TUCSON 2 akácie

Tento kvalitní a levný produkt Sconto Přístavný stolek TUCSON 2 jde získat ještě tu na našich stránkách v populární sekci přístavné a... více informací »
Sconto Přístavný stolek TUCSON 2 akácie
Značka: Sconto
3 099 Kč3 999 Kč Sleva -22%
Do obchodu »
Tento kvalitní a levný produkt Sconto Přístavný stolek TUCSON 2 jde získat ještě tu na našich stránkách v populární sekci přístavné a...

Tento kvalitní a levný produkt Sconto Přístavný stolek TUCSON 2 jde získat ještě tu na našich stránkách v populární sekci přístavné a odkládací stolky. Připravili jsme pro vás ještě jiné výrobky z této známé rubriky za parádní cenu! Kouzelný přístavný stolek TUCSON nabízí odkládací i úložný prostor v industriálním stylu. Kombinace **akáciového dřeva** vsazeného do **kovového rámu** působí na první pohled velmi vzdušným dojmem. Jedná se o masivní dřevo s jedinečnými vlastnostmi. Je pružné, velmi odolné a pevné. Jeho půvabná načervenalá kresba, hrubá struktura opracovaná pouze **ručním způsobem** a s ponecháním přirozených vad, slibuje **originalitu každého kusu**. Zde opravdu nenajdete žádné prvky sériové výroby. Tomu je přizpůsobená i kovová konstrukce, kde je ponechaná přirozená patina s lakovaným povrchem. Stolek dokáže najít uplatnění prakticky v každém pokoji. Vyjímat se na něm bude květina i dekorace. Zásuvku zase využijete pro uschování drobných věcí. Tento stolek lze kombinovat s výrobky ze stejnojmenné kolekce.

Žádaný kousek Sconto Přístavný stolek TUCSON 2 akácie od top výrobce Sconto můžete sehnat zde nyní opravdu levně! Aktuálně v akci od 3 099 Kč.