Sconto Přístavný stolek TUCSON 3 akácie

Přístavný stolek TUCSON nabízí odkládací a úložný prostor v industriálním stylu. Kombinace akáciového dřeva vsazeného do kovového rámu... více informací »
Sconto Přístavný stolek TUCSON 3 akácie
Značka: Sconto
3 599 Kč4 629 Kč Sleva -22%
Do obchodu »
Přístavný stolek TUCSON nabízí odkládací a úložný prostor v industriálním stylu. Kombinace akáciového dřeva vsazeného do kovového rámu...

Přístavný stolek TUCSON nabízí odkládací a úložný prostor v industriálním stylu. Kombinace akáciového dřeva vsazeného do kovového rámu působí na první pohled velmi vzdušným dojmem. Jedná se o masivní dřevo s jedinečnými vlastnostmi. Je pružné, velmi odolné a pevné. Jeho půvabná načervenalá kresba, hrubá struktura opracovaná pouze ručním způsobem a s ponecháním přirozených vad, slibuje originalitu každého kusu. Zde opravdu nenajdete žádné prvky sériové výroby. Tomu je přizpůsobená i kovová konstrukce, kde je ponechaná přirozená patina s lakovaným povrchem. Stolek dokáže najít uplatnění prakticky v každém pokoji. Doporučujeme vám prohlédnutí si další stejnojmenné výrobky.
Vynikající produkt Sconto Přístavný stolek TUCSON 3 akácie lze nakoupit snadno na našich stránkách umístěný v rubrice přístavné a odkládací stolky. Vyberte si oblíbené produkty z této populární rubriky za příznivou cenu.

Designový výrobek Sconto Přístavný stolek TUCSON 3 akácie od značky s dlouholetou tradicí Sconto snadno získáte tady a teď ve výhodné akci. Nyní získáte od 3 599 Kč.