Sconto Přístavný stolek TUCSON akácie

Industriální přístavný stolek TUCSON vám poskytne odkládací i úložný prostor. Kombinace akáciového dřeva vsazeného do kovového rámu působí... více informací »
Sconto Přístavný stolek TUCSON akácie
Značka: Sconto
2 999 Kč3 875 Kč Sleva -22%
Do obchodu »
Industriální přístavný stolek TUCSON vám poskytne odkládací i úložný prostor. Kombinace akáciového dřeva vsazeného do kovového rámu působí...

Industriální přístavný stolek TUCSON vám poskytne odkládací i úložný prostor. Kombinace akáciového dřeva vsazeného do kovového rámu působí na první pohled velmi vzdušným dojmem. Přesto se jedná o masivní dřevo s jedinečnými vlastnostmi. Je pružné, velmi odolné i pevné. Jeho půvabná načervenalá kresba, hrubá struktura opracovaná pouze ručním způsobem s ponecháním přirozených vad, slibuje originalitu každého kusu. Zde opravdu nenajdete žádné prvky sériové výroby. Tomu je přizpůsobená i kovová konstrukce, kde je ponechaná přirozená patina s lakovaným povrchem. Stolek dokáže najít uplatnění prakticky v každém pokoji dle vašich potřeb. Doporučujeme vám prohlédnout si další stejnojmenné výrobky.
Kvalitní a velmi žádaný výrobek Sconto Přístavný stolek TUCSON akácie můžete získat mimo jiné tu na našem webu v populární rubrice přístavné a odkládací stolky! Mrkněte na ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie za příznivou cenu.

Tento diskontní kousek Sconto Přístavný stolek TUCSON akácie značky Sconto snadno získáte na našich stránkách za výborné peníze! Aktuálně stojí u nás 2 999 Kč.