Sconto Psací stůl ATHENA borovice atlantic/černá

Psací stůl ATHENA, s pracovní deskou o rozměrech 120 x 65 cm, vám vytvoří spolu s integrovaným odkládacím prostorem ideální pracovní místo.... více informací »
Sconto Psací stůl ATHENA borovice atlantic/černá
Značka: Sconto
4 299 Kč6 099 Kč Sleva -29%
Do obchodu »
Psací stůl ATHENA, s pracovní deskou o rozměrech 120 x 65 cm, vám vytvoří spolu s integrovaným odkládacím prostorem ideální pracovní místo....

Psací stůl ATHENA, s pracovní deskou o rozměrech 120 x 65 cm, vám vytvoří spolu s integrovaným odkládacím prostorem ideální pracovní místo. Kombinace kovu a dekoru dřeva borovice atlantic působí vzdušně a útulně. Konec s volně poházenými věcmi na stole, díky regálu se 2 policemi budete mít pořádek pod kontrolou a vše neustále po ruce. Regál můžete využít nejen na knihy a dokumenty, ale i na různé dekorace. Pro úložný prostor navíc a ve stejném stylu doporučujeme regál ATHENA. Tento zlevněný produkt máte možnost pořídit bezstarostně na našich stránkách zařazený v rubrice psací stoly. Nyní můžete získat ještě ostatní produkty z této populární sekce v bezva akci!

Tento kvalitní výrobek Sconto Psací stůl ATHENA borovice atlantic/černá originál od výrobce Sconto získáte zde teď extra se slevou. Nabídka od 4 299 Kč.