Sconto Psací stůl HOKO antracitová

Jednoduchý a funkční psací stůl HOKO splní požadavky také náročnějších uživatelů. Podporuje ergonomické držení těla během každodenního... více informací »
Sconto Psací stůl HOKO antracitová
Značka: Sconto
13 999 Kč19 499 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Jednoduchý a funkční psací stůl HOKO splní požadavky také náročnějších uživatelů. Podporuje ergonomické držení těla během každodenního...

Jednoduchý a funkční psací stůl HOKO splní požadavky také náročnějších uživatelů. Podporuje ergonomické držení těla během každodenního sezení. Díky jednoduchému ovládání pomocí tlačítka nastavíte požadovanou výšku pracovní desky v rozsahu od 70 do 120 cm. Sami si tak vytvoříte efektivně variabilní pracovní prostředí, kdy během práce budete moct nejen pohodlně sedět, ale v případě potřeby i stát. Jednoduché synchronní ovládání s elektrickým jednomotorovým pohonem zajišťuje, že se bude deska stolu zvedat plynule a rovnoměrně na obou stranách zároveň. Funkce STOP CONTROL zabrání nežádoucí kolizi v případě jakýkoliv překážek v průběhu manipulace. Pracovní deska je vyrobena z laminované dřevotřísky s hranami opatřenými plastovým ABS materiálem. Integrovaný průchod v desce stolu zajišťuje bezpečné vedení kabelů. Kovové práškově lakované nohy ve tvaru T mají výškově nastavitelné podlahové kluzáky, které slouží k dorovnání podlahových nerovností a tím přispívají k větší stabilitě stolu. Snadná a rychlá montáž.

Oblíbený kus Sconto Psací stůl HOKO antracitová od dodavatele se skvělou pověstí Sconto lze sehnat zde skutečně levně. Zrovna teď v akci za 13 999 Kč.