Sconto Psací stůl s regálem DOMINGOS bílá

Moderní psací stůl DOMINGOS představuje nevšední design. Originální konstrukce a praktické členění nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše... více informací »
Sconto Psací stůl s regálem DOMINGOS bílá
Značka: Sconto
3 699 Kč5 299 Kč Sleva -30%
Do obchodu »
Moderní psací stůl DOMINGOS představuje nevšední design. Originální konstrukce a praktické členění nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše...

Moderní psací stůl DOMINGOS představuje nevšední design. Originální konstrukce a praktické členění nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše věci. K dispozici jsou dvě uzavíratelné skříňky, kam můžete uložit potřebné věci, které chcete ochránit před nánosy prachu. Otevřený prostor s celkem dvěma policemi může sloužit k vystavení dekorací či jiných předmětů, které chcete mít neustále po ruce. Dostatečně velká psací deska stolu zajišťuje komfort pro plnění vašich povinností. Materiál je ze snadno udržovatelného lamina.
Hodně oblíbený produkt Sconto Psací stůl s regálem je k dostání aktuálně tu na stránkách umístěný v kategorii psací stoly! Získejte akční výrobky ve zmiňované kategorii v akci.

Vynikající výrobek Sconto Psací stůl s regálem DOMINGOS bílá od společnosti s výborným jménem Sconto máte možnost koupit již dnes za výhodnou cenu! Aktuálně v akci za 3 699 Kč.