Sconto Psací stůl s regálem HANDY ořech/bílá

Tento unikátní výrobek Sconto Psací stůl s regálem HANDY ořech/bílá máte možnost najít nyní tu na našich stránkách v rubrice psací stoly.... více informací »
Sconto Psací stůl s regálem HANDY ořech/bílá
Značka: Sconto
2 299 Kč3 199 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Tento unikátní výrobek Sconto Psací stůl s regálem HANDY ořech/bílá máte možnost najít nyní tu na našich stránkách v rubrice psací stoly....

Tento unikátní výrobek Sconto Psací stůl s regálem HANDY ořech/bílá máte možnost najít nyní tu na našich stránkách v rubrice psací stoly. Vyhledejte si ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za příznivou cenu!
Multifunkční psací stůl HANDY se 2 regály na bocích, které tvoří úložný prostor a zároveň stabilní podporu pracovní desce stolu, propojuje funkčnost – **rozložitelná konstrukce na 2 samostatné regály a pracovní desku**, s jednoduchým vzhledem v barevné kombinaci bílé a dekoru ořech. Otevřený prostor je tvořen celkem 4 vloženými policemi, které mohou sloužit k uložení knih nebo dekorací, které chcete mít neustále na očích a po ruce. Dostatečně velká pracovní deska stolu s hloubkou 44 cm, vám poskytne komfort pro plnění vašich pracovních povinností. Materiál je ze snadno udržovatelného lamina. Snadná a rychlá údržba.

Kvalitní a oblíbený výrobek Sconto Psací stůl s regálem HANDY ořech/bílá od přední společnosti Sconto můžete nakoupit právě dnes v bezva akci. V akci za cenu 2 299 Kč.