Sconto Psací stůl s regálem MELIS bílá/ořech

Moderní psací stůl MELIS s originální konstrukcí a praktickým členěním úložného prostoru pro vaše věci. K dispozici je jedna uzavíratelná... více informací »
Sconto Psací stůl s regálem MELIS bílá/ořech
Značka: Sconto
3 799 Kč5 399 Kč Sleva -29%
Do obchodu »
Moderní psací stůl MELIS s originální konstrukcí a praktickým členěním úložného prostoru pro vaše věci. K dispozici je jedna uzavíratelná...

Moderní psací stůl MELIS s originální konstrukcí a praktickým členěním úložného prostoru pro vaše věci. K dispozici je jedna uzavíratelná skříňka se 2 dvířky a s uvnitř vloženou jednou policí. Skříňka se nachází pod deskou stolu, a je spolu s bočnicí z druhé strany stolu, základem celkové stability. Regál tvoří otevřený prostor s celkem 4 policemi dvou různých rozměrů, které mohou sloužit k uložení knih nebo dekorací, které chcete mít neustále na očích a po ruce. Dostatečně velká pracovní deska stolu s hloubkou 60 cm, vám poskytne komfort pro plnění vašich pracovních povinností. Materiál je z odolného a velmi snadno udržovatelného lamina. Snadná a rychlá údržba. Tento akční a ve slevě kus můžete pořídit bezprostředně tu v rubrice psací stoly! Nyní si můžete koupit oblíbené výrobky z této kategorie jednoduše online!

Tento exkluzivní výrobek Sconto Psací stůl s regálem MELIS bílá/ořech od společnosti s předním postavením na trhu Sconto snadno pořídíte nyní až neuvěřitelně levně! Nabídky již od 3 799 Kč.