Sconto Psací stůl s regálem MERINOS bílá/ořech

Psací stůl s regálem MERINOS vám poskytne extra úložný prostor, který je součástí konstrukce a navíc spolu s bočnicí na druhé straně stolu... více informací »
Sconto Psací stůl s regálem MERINOS bílá/ořech
Značka: Sconto
3 899 Kč5 499 Kč Sleva -29%
Do obchodu »
Psací stůl s regálem MERINOS vám poskytne extra úložný prostor, který je součástí konstrukce a navíc spolu s bočnicí na druhé straně stolu...

Psací stůl s regálem MERINOS vám poskytne extra úložný prostor, který je součástí konstrukce a navíc spolu s bočnicí na druhé straně stolu přispívá k celkové stabilitě stolu. K dispozici je otevřený ukládací prostor v podobě 2 polic a krytý prostor za 2 dvířky. Jedny dvířka, ve spodní části regálu, jsou výklopné a druhé klasické otočné, za nimiž se uvnitř nachází 2 vložené police. Dostatečně velká pracovní deska stolu s hloubkou 62 cm, vám poskytne komfort pro plnění vašich každodenních pracovních povinností. Materiál je z odolného a velmi snadno udržovatelného lamina. Snadná a rychlá údržba.

Unikátní a žádaný produkt Sconto Psací stůl s regálem MERINOS bílá/ořech od našeho předního výrobce Sconto pohodlně dostanete u nás nyní až neuvěřitelně levně! Nyní pořídíte za 3 899 Kč.