Sconto Psací stůl s regálem SEDIR antracitová

Multifunkční psací stůl SEDIR s jednoduchou konstrukcí, která je přizpůsobena výklopnému systému, je praktickým pomocníkem při boji s nedostatkem... více informací »
Sconto Psací stůl s regálem SEDIR antracitová
Značka: Sconto
2 149 Kč2 999 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Multifunkční psací stůl SEDIR s jednoduchou konstrukcí, která je přizpůsobena výklopnému systému, je praktickým pomocníkem při boji s nedostatkem...

Multifunkční psací stůl SEDIR s jednoduchou konstrukcí, která je přizpůsobena výklopnému systému, je praktickým pomocníkem při boji s nedostatkem místa. Obdélníkový psací stůl snadno a rychle proměníte ve funkční pracovní místo s úložným prostorem v podobě regálu, který je namontovaný přímo na stěnu a spolu s bočnicí z druhé strany, vytváří celkovou stabilitu stolu. Regál se skládá ze 4 vložených polic, různých šířek. Vyroben z odolného a na údržbu nenáročného lamina. Snadná a rychlá montáž.
Neodolatelný výrobek máte možnost získat přímo tady u nás zařazený v kategorii psací stoly. Připravili jsme pro vás skvělé produkty z této oblíbené kategorie za báječnou cenu.

Kvalitní a žádaný produkt Sconto Psací stůl s regálem SEDIR antracitová od skvělé značky Sconto je k dispozici tady teď právě za extra cenu! Akční ceny od 2 149 Kč.