Sconto Regál/knihovna RAPALLO kaštan

Máte doma hromadu knih a přemýšlíte o tom, dopřát jim důstojné místo? Regál RAPALLO se o ně rád postará. Díky orámování připomíná... více informací »
Sconto Regál/knihovna RAPALLO kaštan
Značka: Sconto
4 999 Kč6 599 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Máte doma hromadu knih a přemýšlíte o tom, dopřát jim důstojné místo? Regál RAPALLO se o ně rád postará. Díky orámování připomíná...

Máte doma hromadu knih a přemýšlíte o tom, dopřát jim důstojné místo? Regál RAPALLO se o ně rád postará. Díky orámování připomíná klasický dřevěný nábytek, působí masivním dojmem a okouzlí vás svým surovým vzhledem. Otevřený odkládací prostor regálu můžete využít nejen na knihy, ale i pro dekorace, fotografie nebo květiny a vytvořit si tak prostor, který bude odrážet vaši osobnost a zároveň váš domov dokonale zútulní. Příruční zásuvka může posloužit například s uschováním deskových her. S regálem RAPALLO vnesete do místnosti pořádek a řád s nádechem přírody.
Kvalitní produkt Sconto Regál/knihovna RAPALLO kaštan máte možnost najít lehce na stránkách v oblíbené sekci regály. Získejte zlevněné produkty ve zmiňované kategorii ve slevě.

Unikátní a oblíbený produkt Sconto Regál/knihovna RAPALLO kaštan od společnosti s předním postavením na trhu Sconto snadno získáte již dnes ve slevě! Výhodně teď u nás za 4 999 Kč.