Sconto Regál/knihovna TUCSON 2 set 2 ks, akácie

S regály TUCSON 2 si jednoduše vytvoříte odkládací a úložný prostor v industriálním stylu. Spojení kovu a akáciového dřeva působí velmi... více informací »
Sconto Regál/knihovna TUCSON 2 set 2 ks
Značka: Sconto
11 499 Kč14 799 Kč Sleva -22%
Do obchodu »
S regály TUCSON 2 si jednoduše vytvoříte odkládací a úložný prostor v industriálním stylu. Spojení kovu a akáciového dřeva působí velmi...

S regály TUCSON 2 si jednoduše vytvoříte odkládací a úložný prostor v industriálním stylu. Spojení kovu a akáciového dřeva působí velmi vzdušně. Jedná se o masivní dřevo s jedinečnými vlastnostmi. Je pružné, velmi odolné a pevné. Jeho půvabná načervenalá kresba, hrubá struktura opracovaná pouze ručním způsobem s ponecháním přirozených vad, slibuje originalitu každého kusu. Tomu je přizpůsobená i kovová konstrukce, kde je ponechaná přirozená patina s lakovaným povrchem. U tohoto druhu nábytku nehledejte žádné prvky sériové výroby. Otevřený odkládací prostor regálů TUCSON 2 můžete využít na knihy, dekorace, fotografie nebo květiny a vytvořit si tak prostor, který bude odrážet vaši osobnost a zároveň váš domov dokonale příjemně zútulní. Tento regál lze zkombinovat s dalšími stejnojmennými kusy nábytku. Tento neodolatelný produkt Sconto Regál/knihovna TUCSON 2 je k dostání aktuálně tu umístěný v rubrice knihovny. Nyní můžete koupit ještě ostatní produkty ve zmiňované sekci za parádní cenu!

Tento skvělý produkt Sconto Regál/knihovna TUCSON 2 set 2 ks, akácie od společnosti s dlouholetou tradicí Sconto můžete nakoupit tady a teď právě za mimořádně nízkou cenu! Nyní lze objednat jen za 11 499 Kč.