Sconto Regál LSN63H černá

S regálem LSN63H získáte jednoduchý organizovaný systém, který se uplatní v dětském pokoji, pracovně nebo třeba také v předsíni. Kovový rám,... více informací »
Sconto Regál LSN63H černá
Značka: Sconto
599 Kč799 Kč Sleva -25%
Do obchodu »
S regálem LSN63H získáte jednoduchý organizovaný systém, který se uplatní v dětském pokoji, pracovně nebo třeba také v předsíni. Kovový rám,...

S regálem LSN63H získáte jednoduchý organizovaný systém, který se uplatní v dětském pokoji, pracovně nebo třeba také v předsíni. Kovový rám, jehož jednotlivé části jsou vzájemně propojeny plastovými elementy jednotné velikosti, tvoří stabilní podporu pro jednotlivé textilní vrstvy, ze kterých jsou tvořené jednotlivé úložné přihrádky. Při rovnoměrném zatížení, snese regál celkovou zátěž až do 48 kg, každá vrstva s nosností do 8 kg. Regál si můžete sestavit do podoby obdélníku, 2x 3 přihrádky, který postavíte na výšku nebo na šířku, nebo také můžete sestavit do stupňovitého tvaru. Výhodou regálu je jeho snadná rozšířitelnost. Rychlá montáž.
Tento akční výrobek Sconto Regál LSN63H černá je k získání nyní u nás ve známé kategorii regály! Nyní získáte zlevněné produkty ze zmíněné rubriky ve slevě.

Tento velmi oblíbený produkt Sconto Regál LSN63H černá od skvělé značky Sconto jde získat teď za parádní cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 599 Kč.