Sconto Regál WHITNEY GREY GR6 bílá/šedá

Regál WHITNEY GREY je představitelem elegance a praktičnosti. Šedý rám na bílém korpusu vytváří dojem masivního vzhledu a dodává tak celému... více informací »
Sconto Regál WHITNEY GREY GR6 bílá/šedá
Značka: Sconto
4 599 Kč5 899 Kč Sleva -22%
Do obchodu »
Regál WHITNEY GREY je představitelem elegance a praktičnosti. Šedý rám na bílém korpusu vytváří dojem masivního vzhledu a dodává tak celému...

Regál WHITNEY GREY je představitelem elegance a praktičnosti. Šedý rám na bílém korpusu vytváří dojem masivního vzhledu a dodává tak celému regálu na atraktivnosti. Materiál tvoří kombinace lamina a kvalitních MDF desek nabízející snadno udržovatelný povrch. Úložný prostor tvoří čtyři police a skříňka. Regál lze také doplnit o LED osvětlení, které je nutno dokoupit samotně. Doporučujeme sladit s dalšími kousky ze stejnojmenné kolekce. Super výrobek Sconto Regál WHITNEY GREY GR6 bílá/šedá můžete koupit bez problémů tu na stránkách v populární sekci regály. Vyhledejte si ještě jiné produkty ze zmíněné sekce v bezva akci.

Tento akční produkt Sconto Regál WHITNEY GREY GR6 bílá/šedá pocházející od značky Sconto dostanete právě nyní na našich stránkách za outletovou cenu. Právě teď za cenu 4 599 Kč.