Sconto Pohovka RICK šedá

Dvoumístná pohovka RICK bude v malých domácnostech nebo studentských bytech praktickým a funkčním společníkem. Nabízí prostor pro relaxaci i... více informací »
Sconto Pohovka RICK šedá
Značka: Sconto
12 999 Kč17 499 Kč Sleva -25%
Do obchodu »
Dvoumístná pohovka RICK bude v malých domácnostech nebo studentských bytech praktickým a funkčním společníkem. Nabízí prostor pro relaxaci i...

Dvoumístná pohovka RICK bude v malých domácnostech nebo studentských bytech praktickým a funkčním společníkem. Nabízí prostor pro relaxaci i možnost provizorního přenocování. Multifunkčnost oceníte zejména, pokud v obýváku, či hostovském pokoji počítáte každý centimetr. Po sklopení područky vytvoříte z gauče provizorní jednolůžko, kde si můžete dopřát odpolední siestu nebo uložit k přenocování návštěvu. Integrovaný úložný prostor poskytne útočiště nejen pro lůžkoviny, které budete mít v případě potřeby hned po ruce, ale můžete ho využít variabilně podle potřeby. Pohovka není určena k umístění do prostoru. Umístěním blízko stěny vytvoříte příjemný kout. Pohovka RICK se stane se vaším oblíbeným místem při čtení knihy nebo jen tak k odpočinku.

Velmi prodávaný kus Sconto Pohovka RICK šedá od dodavatele kvalitních produktů Sconto snadno můžete sehnat zde nyní se slevou! Akční ceny již od 12 999 Kč.