Sconto Komoda MILANO 4 alpská bílá/dub sanremo

Komodu MILANO 4 elegantního designu lze využít k mnoha účelům. Díky barevnému provedení jí lze snadno integrovat do různých místností v moderním... více informací »
Sconto Komoda MILANO 4 alpská bílá/dub sanremo
Značka: Sconto
8 999 Kč11 799 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Komodu MILANO 4 elegantního designu lze využít k mnoha účelům. Díky barevnému provedení jí lze snadno integrovat do různých místností v moderním...

Komodu MILANO 4 elegantního designu lze využít k mnoha účelům. Díky barevnému provedení jí lze snadno integrovat do různých místností v moderním ladění. Disponuje dostatkem úložného místa s praktickým členěním pro snadný přehled ukrytých předmětů a zároveň vám poskytuje otevřený výklenek na knížky či dekorace. Dvířka jsou v bezúchytovém provedení s pozvolným a tichým dovíráním. Tělo komody je vyrobeno z kvalitního lamina a dvířka z MDF desky potažené vysoce kvalitním PVC v bílé barvě s jemným leskem. Základnu tvoří plastové nožičky. Dodáváno s osvětlením.

Tento oblíbený produkt Sconto Komoda MILANO 4 alpská bílá/dub sanremo s osvědčenou značkou Sconto máte možnost získat u nás nyní za parádní cenu! Nyní za 8 999 Kč.