Sconto Šatní skříň BENETT dub sonoma, 4 dveře, 8 zásuvek

Šatní skříň BENETT je díky svému provedení ideální do menších prostor. Klasický dekor dubu sonoma umožňuje kombinovat skříň s jakýmkoliv... více informací »
Sconto Šatní skříň BENETT dub sonoma
Značka: Sconto
11 999 Kč15 999 Kč Sleva -25%
Do obchodu »
Šatní skříň BENETT je díky svému provedení ideální do menších prostor. Klasický dekor dubu sonoma umožňuje kombinovat skříň s jakýmkoliv...

Šatní skříň BENETT je díky svému provedení ideální do menších prostor. Klasický dekor dubu sonoma umožňuje kombinovat skříň s jakýmkoliv interiérem. Vnitřní vybavení skříně obsahuje **8 vložených polic** a **šatní tyč**. Prakticky členěný prostor umožní přehledné uložení veškerého vašeho oblečení. Menší předměty můžete uložit do **8 prostorných zásuvek**. **Decentní úchytky** ve stříbrné barvě usnadňují otevírání. **Dřevotřískový materiál** je opatřen speciální tištěnou povrchovou úpravou, která není náročná na údržbu. Šatní skříň BENETT můžete kombinovat s ostatním nábytkem ze stejnojmenného programu.
Ve slevě produkt Sconto Šatní skříň BENETT dub sonoma, 4 dveře, 8 lze získat právě zde tady a teď na našem webu ve známé rubrice šatní skříně! Prozkoumejte unikátní výrobky z této oblíbené kategorie v akci.

Tento unikátní kousek Sconto Šatní skříň BENETT dub sonoma, 4 dveře, 8 zásuvek s osvědčenou značkou Sconto snadno získáte již dnes trvale výhodně! Právě teď za cenu 11 999 Kč.