Sconto Šatní skříň HAYLEY bílá

Moderní šatní skříň HAYLEY je vyrobena v duchu moderního minimalistického stylu. Velkou výhodou jsou její rozměry a posuvné dveře, díky čemuž... více informací »
Sconto Šatní skříň HAYLEY bílá
Značka: Sconto
8 999 Kč12 499 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Moderní šatní skříň HAYLEY je vyrobena v duchu moderního minimalistického stylu. Velkou výhodou jsou její rozměry a posuvné dveře, díky čemuž...

Moderní šatní skříň HAYLEY je vyrobena v duchu moderního minimalistického stylu. Velkou výhodou jsou její rozměry a posuvné dveře, díky čemuž se skvěle hodí i do menších místností. Zrcadlo z vnější strany dveří je rozděleno na poloviny. Díky zrcadlu prostor zároveň opticky zvětšíte a projasníte. Praktické vnitřní uspořádání se postará o přehledné a snadno přístupné uložené oblečení a doplňky. Celkem máte k dispozici 6 polic a jednu výsuvnou šatní tyč. Otevírání ulehčují nenápadné hrany dveří, díky kterým budete dveře bez námahy posouvat do stran. Zároveň tento typ úchytů dotváří čistý dojem celé skříně. Materiál je nenáročný na údržbu. Tento výjimečný produkt Sconto Šatní skříň HAYLEY bílá je k sehnání právě nyní tady a teď na našich stránkách v populární sekci šatní skříně! Připravili jsme pro vás akční produkty z naší kategorie z pohodlí domova.

Výjimečný a žádaný kus Sconto Šatní skříň HAYLEY bílá od výrobce s dobrým jménem Sconto můžete pořídit již dnes v bezva akci. Nabídka již od 8 999 Kč.