Sconto Šatní skříň RIAN dub/černá

Šatní skříň RIAN vám poskytne dostatek krytého úložného prostoru pro vaše oblečení a doplňky a to v podobě 2 zásuvek a za párem otočných... více informací »
Sconto Šatní skříň RIAN dub/černá
Značka: Sconto
13 699 Kč18 099 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Šatní skříň RIAN vám poskytne dostatek krytého úložného prostoru pro vaše oblečení a doplňky a to v podobě 2 zásuvek a za párem otočných...

Šatní skříň RIAN vám poskytne dostatek krytého úložného prostoru pro vaše oblečení a doplňky a to v podobě 2 zásuvek a za párem otočných dveří se uvnitř nachází vložená police spolu s šatní tyčí. Skříň vás okouzlí originálním vzhledem, který bude fungovat v tradičních i moderních interiérech. Nechává vyniknout výrazné kresbě dřeva a v kombinaci s unikátní lištou z přírodního masivního dřeva vnese do interiéru kus přírody. Tento unikátní dřevěný prvek v ručním, hrubém zpracování se může lišit ve struktuře a barvě od uvedené fotografie. Toto však není vadou produktu a nemá vliv na trvanlivost a funkčnost. Dvířka jsou opatřena systémem SOFT CLOSE, který se postará o jejich tiché dovírání. LED podsvícení lišty je součástí. Šatní skříň RIAN ve spojení s dalšími elementy stejnojmenné kolekce vytvoří interiér v jednotném designu.
Kvalitní a žádaný produkt Sconto Šatní skříň RIAN dub/černá je k dostání také tu na stránkách v oblíbené kategorii šatní skříně! Vyberte si vyjímečné produkty z této známé kategorie za outletovou cenu!

Tento zlevněný kus Sconto Šatní skříň RIAN dub/černá pocházející od značky Sconto můžete dostat právě teď extra se slevou. Nyní za 13 699 Kč.