Sconto Šatní skříň VENEDIG bílá/patina

Výběru nábytku do ložnice věnujte zvýšenou pozornost a obklopte se takovým vybavením, které ve vás zanechává příjemný dojem a zároveň... více informací »
Sconto Šatní skříň VENEDIG bílá/patina
Značka: Sconto
18 999 Kč25 999 Kč Sleva -26%
Do obchodu »
Výběru nábytku do ložnice věnujte zvýšenou pozornost a obklopte se takovým vybavením, které ve vás zanechává příjemný dojem a zároveň...

Výběru nábytku do ložnice věnujte zvýšenou pozornost a obklopte se takovým vybavením, které ve vás zanechává příjemný dojem a zároveň zútulní celou místnost. Řešením může být nábytkový program VENEDIG, který vás okouzlí romantickou atmosférou Provence stylu. Autenticitě francouzského venkova přidává bílé provedení s charakteristickým omšelým rázem, který dotváří záměrný efekt opotřebení. Uložte své oblečení a doplňky do prostorné šatní skříně VENEDIG, která je vybavena celkem 5 vloženými policemi, 2 integrovanými šatnímu tyčemi a 2 zásuvkami. Tento vnitřní úložný prostor se ukrývá za 5 otočnými dveřmi. Prostřední dvířka jsou opatřena zrcadlem z vnější strany, které současně vaši ložnici opticky zvětší. Úchytky s decentním zdobením usnadňují manipulaci. Kvalitní povrchová úprava je nenáročná na údržbu. Tento kvalitní a žádaný kousek lze získat právě na našich stránkách umístěný v kategorii šatní skříně! Nyní si můžete vybrat unikátní kusy ve zmíněné rubrice v akci.

Tento akční a ve slevě produkt Sconto Šatní skříň VENEDIG bílá/patina s osvědčenou značkou Sconto můžete sehnat právě za mimořádně nízkou cenu. Nyní získáte od 18 999 Kč.