Sconto Šatní skříň WILLOW černá/zlatá

Noblesní šatní skříň WILLOW okouzlí nejen milovníky barokního glamour stylu, který ztělesňuje luxus a honosnost. Elegantní odstín černé barvy v... více informací »
Sconto Šatní skříň WILLOW černá/zlatá
Značka: Sconto
22 999 Kč31 999 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Noblesní šatní skříň WILLOW okouzlí nejen milovníky barokního glamour stylu, který ztělesňuje luxus a honosnost. Elegantní odstín černé barvy v...

Noblesní šatní skříň WILLOW okouzlí nejen milovníky barokního glamour stylu, který ztělesňuje luxus a honosnost. Elegantní odstín černé barvy v lesklém provedení, zlaté plastické ornamenty a floristické motivy nikdy neomrzí. Vnitřní uspořádání šatní skříně WILLOW je rozděleno do 3 hlavních částí, v každé z nich se v horní části nachází šatní tyč a nad ní police. 2 zrcadla z vnější strany jsou elegantním i praktickým prvkem zároveň. Klasické otočné dveře jsou vybaveny úchytkami ve zlaté barvě, které svým zpracováním do detailu podtrhují celkový vzhled skříně. Skříň doporučujeme kombinovat s dalšími kusy netradičního nábytku z ložnicového programu WILLOW, který se může stát dominantou i u vás doma. Tento velmi žádaný kus Sconto Šatní skříň WILLOW černá/zlatá získáte teď na stránkách ve známé kategorii šatní skříně. Pořiďte si vyjímečné produkty z naší kategorie za super cenu!

Tento nejprodávanější kus Sconto Šatní skříň WILLOW černá/zlatá od našeho výrobce Sconto snadno pořídíte zde za super peníze! V akci za cenu 22 999 Kč.