Sconto Sedací souprava CAMPO L pravá, černomodrá

Nechte se hýčkat luxusní, elegantní sedací soupravou CAMPO. Svou velikostí poskytne komfortní sezení všem členům domácnosti i přátelům a... více informací »
Sconto Sedací souprava CAMPO L pravá
Značka: Sconto
45 999 Kč61 999 Kč Sleva -25%
Do obchodu »
Nechte se hýčkat luxusní, elegantní sedací soupravou CAMPO. Svou velikostí poskytne komfortní sezení všem členům domácnosti i přátelům a...

Nechte se hýčkat luxusní, elegantní sedací soupravou CAMPO. Svou velikostí poskytne komfortní sezení všem členům domácnosti i přátelům a zároveň bude slušet i menší domácnosti. Oblé tvary, sedák s prošíváním v kombinaci s polohovacími záhlavníky vytváří elegantní kout pro relaxaci a odpočinek. Pouhým stisknutím tlačítka lze regulovat hloubku sedu pomocí elektrického vysouvacího systému až o 27 cm. Celočalouněné provedení vám dovolí umístit sedačku dle dispozice interiéru. I udržení pořádku pod sedačkou zvládnete hravě. Díky nožkám je prostor pod sedačkou snadno přístupný. S pohovkou CAMPO L vytvoříte příjemný kout pro odpolední siestu nebo večerní relaxaci.
Zcela unikátní produkt Sconto Sedací souprava CAMPO máte možnost pořídit rovnou tu na našich stránkách ve známé sekci sedací soupravy. Nyní si můžete vybrat zlevněné výrobky z této známé sekce z pohodlí domova!

Tento diskontní výrobek Sconto Sedací souprava CAMPO L pravá, černomodrá od výrobce se zárukou kvality Sconto snadno můžete sehnat aktuálně na našich stránkách extra výhodně. Ceny od 45 999 Kč.