Sconto Sedací souprava CAMPO MINI levá, taupe

Luxusní, elegantní sedací souprava CAMPO MINI poskytne svou velikostí komfortní sezení všem členům domácnosti i přátelům a zároveň bude slušet... více informací »
Sconto Sedací souprava CAMPO MINI levá
Značka: Sconto
36 999 Kč49 999 Kč Sleva -26%
Do obchodu »
Luxusní, elegantní sedací souprava CAMPO MINI poskytne svou velikostí komfortní sezení všem členům domácnosti i přátelům a zároveň bude slušet...

Luxusní, elegantní sedací souprava CAMPO MINI poskytne svou velikostí komfortní sezení všem členům domácnosti i přátelům a zároveň bude slušet i menší domácnosti. Oblé tvary, sedák s prošíváním v kombinaci s polohovacími záhlavníky vytváří elegantní kout pro relaxaci a odpočinek. Pouhým stisknutím tlačítka lze regulovat hloubku sedu pomocí elektrického vysouvacího systému až na hloubku 88 cm. Celočalouněné provedení vám dovolí umístit sedačku dle dispozice interiéru. I udržení pořádku pod sedačkou zvládnete hravě. Díky nožkám je prostor pod sedačkou snadno přístupný. S pohovkou CAMPO MINI vytvoříte příjemný kout pro odpolední siestu nebo večerní relaxaci. Velmi žádaný kousek lze zakoupit také na našich stránkách ve známé sekci sedací soupravy. Nyní pořídíte vyjímečné produkty z této populární rubriky za akční cenu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Sconto Sedací souprava CAMPO MINI levá, taupe od kvalitního výrobce Sconto máte možnost dostat aktuálně ve výhodné akci. Aktuálně v akci od 36 999 Kč.